Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.

Zamknij

Przejdź do treści

Wyniki II etapu konkursu Euroscola 2019

Drodzy uczestnicy Euroscoli!

Przede wszystkim – dziękujemy za wszystkie nadesłane prace. Wasza kreatywność, zaangażowanie, a często też poczucie humoru zrobiły na nas ogromne wrażenie!

Choć bardzo byśmy chcieli, nie możemy nagrodzić wszystkich zgłoszonych pomysłów. Mamy jednak nadzieję, że dobrze się bawiliście, a zdobyte doświadczenie będzie dla Was cennym kapitałem na przyszłość.

W załączonej tabeli publikujemy wyniki II etapu. Maksymalna możliwa liczba punktów to 80. Terminy wyjazdów otrzymały grupy, których prace zostały ocenione najwyżej. Dokładne daty wyjazdów będą znane około lipca 2020 r. – będziemy z Wami w kontakcie.

Pamiętajcie, że z jednej szkoły może wyjechać jedna grupa licząca 24 uczniów i 2 nauczycieli (w przypadku szkół EPAS – odpowiednio 20 i 2).

Zwycięzcom gratulujemy, a grupy, którym tym razem się nie powiodło, zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Euroscoli.

Zespół Euroscoli

Tabela_wynikow_Euroscola 2019_II etap

Parlament Europejski - Biuro Informacyjne w Polsce

newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać dalsze komunikaty dotyczące konkursu. Uwaga! Rejestracja do newslettera nie jest tożsama z rejestracją do konkursu! Aby zarejsterować się do konkursu, wypełnij formularz rejestracyjny.