Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.

Zamknij

Przejdź do treści

Rusza konkurs „Dookoła Europy”!

Ułóż propozycję podróży koleją, która w 3 dni obejmie jak najwięcej krajów Unii Europejskiej i wygraj atrakcyjne nagrody!

Najbliższa edycja konkursu Euroscola dopiero pod koniec roku, dlatego postanowiliśmy przygotować dla Was coś specjalnego na drugą połowę wakacji.

Do udziału w konkursie promującym zwiedzanie Unii Europejskiej koleją zapraszamy uczniów i uczennice szkół średnich w całej Polsce. Wyobraźcie sobie, że jesteście posiadaczami i posiadaczkami biletu Interrail Pass (https://www.start-discover.eu/wp-content/uploads/2019/01/Interrail-Pass-Guide-2019-POL-FINAL-LR.pdf). Możecie przemieszczać się dowolną liczbą pociągów, ale tylko przez 3 dni pod rząd. Waszym zadaniem jest ułożenie w tym czasie takiej podróży, aby zaczynając z dowolnej stolicy państwa Unii Europejskiej, odwiedzić jak najwięcej krajów Unii.

Zasady konkursu:

  • Poruszamy się tylko pociągami
  • Podróż zaczynamy z dowolnej stolicy państwa Unii Europejskiej
  • Uwzględniamy noclegi (chyba że jedziemy pociągiem nocnym!), ale zakładamy, że wszystko inne czynności (np. posiłki i toaleta) odbywać się będą w czasie podróży pociągiem.
  • Propozycję trasy należy przesłać na adres: kontakt@poledialogu.org.pl na specjalnym formularzu dostępnym pod artykułem

Do wygrania Aparat FujiFilm Instax Mini Lime (pierwsze i drugie miejsce), podróżny powerbank (trzecie miejsce).

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

Ze względu na duże zainteresowanie przedłużyliśmy termin nadsyłania prac do 30 sierpnia 2020 roku.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: d.kuc@poledialogu.org.pl.

Zapraszamy!

formularz_odpowiedzi

Regulamin

Parlament Europejski - Biuro Informacyjne w Polsce

newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać dalsze komunikaty dotyczące konkursu. Uwaga! Rejestracja do newslettera nie jest tożsama z rejestracją do konkursu! Aby zarejsterować się do konkursu, wypełnij formularz rejestracyjny.