Nasz serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.

Zamknij

Przejdź do treści

Tabela wyników Etapu II konkursu Euroscola grudzień 2016 – film/fotoreportaż

Do etapu II nadesłano 39 prac, w tym 7 fotoreportaży i 32 filmy. Maksymalna liczba punktów, którą można było uzyskać w II etapie to 40. Prace uzyskały średnie punkty od 10,75 do 35,20. Prace są uszeregowane w rankingu, najlepszym przydzielono już terminy wyjazdu (na okres po wakacjach 2017 dostępnych jest 5 terminów, z tego 1 dla szkoły biorącej udział w programie EPAS, czyli Szkoła-Ambassador Parlamentu Europejskiego). Druga i ostatnia ‚porcja’ terminów Euroscoli na rok szkolny 2017/2018 będzie dostępna około sierpnia 2017. Praktyka mówi, że liczba tych terminów zmienia się z roku na rok i oscyluje wokół 15, stąd wpis w kolumnie „Czy otrzyma termin Euroscoli” jest ostrożny „Tak, jeśli będzie termin”.

Z jednej szkoły może pojechać jedna klasa stojąca najwyżej w rankingu, jednak szkoła może zdecydować, że wyjedzie grupa złożona z uczniów różnych klas, które przygotowały prace itp.

Szkoły, które otrzymały terminy proszone są o ich potwierdzenie do piątku 24/03/2017 na mail epwarszawa@ep.europa.eu  lub telefon 22 5952477. W kopii maila proszę umieścić informację: Euroscola – potwierdzenie terminu …. + nazwa szkoły. proszę też podać imię, nazwisko, komórkę i mail nauczyciela, który wyjedzie na Euroscolę. Na jego nazwisko przyjdzie z Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego ze Strasburga oficjalne zaproszenie na Euroscolę.

Informacje szczegółowe co do procedury oraz formularze są dostępne w zakładce „Do pobrania”

Zwycięzcom gratulujemy!

Zespół Euroscola

Wyniki_etapu_II_Euroscola_grudzien_2016_film_lub_fotoreportaz

Wyniki_etapu_II_Euroscola_grudzien_2016_film_lub_fotoreportaz_z_5_terminami

Parlament Europejski - Biuro Informacyjne w Polsce

newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać dalsze komunikaty dotyczące konkursu. Uwaga! Rejestracja do newslettera nie jest tożsama z rejestracją do konkursu! Aby zarejsterować się do konkursu, wypełnij formularz rejestracyjny.